Wybory do Sejmu 2007 |
Nr obwodu |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Razem |
Obwody |
Poczesna |
Nierada |
Słowik |
Huta Stara B |
Brzeziny Nowe |
Wrzosowa |
Bargły |
Nowa Wieś |
Liczba uprawnionych do głosowania |
2332 |
1267 |
1069 |
1995 |
820 |
1542 |
543 |
513 |
10081 |
Licaba oddanych głosów |
1336 |
497 |
606 |
1017 |
463 |
896 |
288 |
269 |
5372 |
Frekwencja |
57,29% |
39,23% |
56,69% |
50,98% |
56,46% |
58,11% |
53,04% |
52,44% |
53,29% |
Liczba oddanych głosów Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy |
22 |
4 |
13 |
25 |
3 |
7 |
8 |
4 |
86 |
Wrona Henryk Antoni |
5 |
1 |
4 |
7 |
2 |
1 |
1 |
1 |
22 |
Zadora Norbert Konrad |
4 |
0 |
2 |
3 |
0 |
1 |
0 |
1 |
11 |
Popczyk Bartosz Adam |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Rybak Kamila Dorota |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6 |
Królik Wiktor Paweł |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
6 |
Kasprzyk Rafał Józef |
2 |
0 |
3 |
4 |
0 |
2 |
3 |
0 |
14 |
Rybak Sławomir Teodor |
0 |
2 |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
Zają Grzegorz Paweł |
3 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
Kowalczyk Zbigniew Bogusław |
0 |
0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
6 |
Mielczarek Robert Dariusz |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
4 |
Okręglicki Robert Stanisław |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Tabinowski Mieczysław Kazimierz |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
Rakowiecki Jerzy Bogdan |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
Cofór Marcin |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
Nr obwodu |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Razem |
Obwody |
Poczesna |
Nierada |
Słowik |
Huta Stara B |
Brzeziny Nowe |
Wrzosowa |
Bargły |
Nowa Wieś |
Liczba oddanych głosów Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin |
13 |
5 |
8 |
31 |
10 |
16 |
1 |
6 |
90 |
Skalik Włodzimierz Bogdan |
5 |
2 |
6 |
9 |
6 |
8 |
1 |
3 |
40 |
Kramarski Stefan |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
Bernacki Mateusz Piotr |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
3 |
0 |
0 |
7 |
Kaptacz Anna Janina |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
3 |
Świerc Ireneusz Józef |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
Nienartowicz Grzegorz |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
0 |
0 |
0 |
6 |
Szlachta Marta Krzysztofa |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
Chrząszcz Grzegorz |
1 |
0 |
0 |
11 |
0 |
1 |
0 |
0 |
13 |
Lach Grzegorz |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
4 |
Żurek Sławomir Henryk |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Janeczek Ireneusz |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Duczkowski Janusz |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Bednarski Janusz Marek |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
Krysiak Romuald Stanisław |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
Nr obwodu |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Razem |
Obwody |
Poczesna |
Nierada |
Słowik |
Huta Stara B |
Brzeziny Nowe |
Wrzosowa |
Bargły |
Nowa Wieś |
Liczba oddanych głosów Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość |
268 |
202 |
161 |
276 |
174 |
273 |
106 |
87 |
1547 |
Giżyński Szymon Stanisław |
92 |
78 |
56 |
106 |
55 |
122 |
40 |
33 |
582 |
Wiśniewska Jadwiga Maria |
90 |
29 |
63 |
106 |
57 |
78 |
37 |
36 |
496 |
Karasiewicz Lucjan Dominik |
4 |
10 |
5 |
3 |
1 |
5 |
0 |
3 |
31 |
Kasprzyk Danuta |
12 |
9 |
2 |
10 |
6 |
10 |
5 |
2 |
56 |
Pohorecka Monika Sylwia |
7 |
11 |
9 |
9 |
6 |
10 |
5 |
4 |
61 |
Janiszewska Anna Maria |
11 |
13 |
3 |
6 |
6 |
8 |
3 |
1 |
51 |
Świerczyński Czesław Michał |
9 |
10 |
4 |
8 |
6 |
8 |
3 |
2 |
50 |
Strzelecki Tadeusz Wojciech |
3 |
7 |
1 |
5 |
4 |
6 |
5 |
1 |
32 |
Baum Piotr Mieczysław |
2 |
2 |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
1 |
8 |
Leszczyński Dariusz Krzysztof |
14 |
10 |
8 |
11 |
29 |
9 |
1 |
1 |
83 |
Kazimierski Sławomir Piotr |
5 |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
1 |
14 |
Bujak Piotr Sylwester |
4 |
4 |
2 |
4 |
2 |
6 |
1 |
1 |
24 |
Kleta Krzysztof Józef |
4 |
7 |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
0 |
18 |
Kowalczyk Jolanta |
11 |
10 |
5 |
6 |
0 |
6 |
2 |
1 |
41 |
Nr obwodu |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Razem |
Obwody |
Poczesna |
Nierada |
Słowik |
Huta Stara B |
Brzeziny Nowe |
Wrzosowa |
Bargły |
Nowa Wieś |
Liczba oddanych głosów Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP |
695 |
165 |
264 |
405 |
170 |
360 |
116 |
108 |
2283 |
Rozpondek Halina Leokadia |
115 |
63 |
116 |
170 |
66 |
132 |
30 |
29 |
721 |
Picheta Wojciech Zbigniew |
22 |
10 |
12 |
23 |
3 |
15 |
4 |
4 |
93 |
Sztolcman Grzegorz Czesław |
34 |
13 |
41 |
44 |
22 |
31 |
8 |
6 |
199 |
Leszczyna Izabela Dorota |
16 |
9 |
14 |
30 |
24 |
37 |
0 |
10 |
140 |
Krakowian Janusz Henryk |
492 |
48 |
61 |
96 |
23 |
104 |
70 |
51 |
945 |
Sadek Iwona Józefa |
4 |
2 |
2 |
6 |
0 |
5 |
0 |
2 |
21 |
Kaczuga Adam Bogdan |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
6 |
Sabat Bartłomiej Daniel |
2 |
5 |
0 |
5 |
9 |
3 |
0 |
4 |
28 |
Kucharczyk Zygmunt Adam |
1 |
4 |
2 |
5 |
2 |
5 |
1 |
0 |
20 |
Wawrzkiewicz Maciej Tomasz |
1 |
2 |
0 |
7 |
3 |
2 |
1 |
1 |
17 |
Zatoń Andrzej |
1 |
3 |
4 |
6 |
2 |
7 |
0 |
1 |
24 |
Podbioł Gabriel |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
Zaczkowski Mariusz Andrzej |
2 |
0 |
1 |
2 |
2 |
7 |
0 |
0 |
14 |
Kwapisz Andrzej Sylwester |
4 |
4 |
10 |
9 |
14 |
9 |
1 |
0 |
51 |
Nr obwodu |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Razem |
Obwody |
Poczesna |
Nierada |
Słowik |
Huta Stara B |
Brzeziny Nowe |
Wrzosowa |
Bargły |
Nowa Wieś |
Liczba oddanych głosów Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego |
88 |
50 |
48 |
63 |
35 |
45 |
21 |
13 |
363 |
Smela Krzysztof |
8 |
2 |
10 |
6 |
8 |
5 |
2 |
4 |
45 |
Serafin Władysław |
12 |
10 |
7 |
12 |
5 |
6 |
5 |
3 |
60 |
Kubat Andrzej |
24 |
23 |
7 |
26 |
13 |
9 |
10 |
3 |
115 |
Socha Anna Marta |
21 |
2 |
9 |
2 |
2 |
6 |
2 |
0 |
44 |
Kiepura Henryk |
1 |
4 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
9 |
Kasiura Henryk Adam |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
Gmitruk Stanisław |
1 |
0 |
0 |
7 |
0 |
2 |
0 |
0 |
10 |
Beza Jan Stanisław |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
Niemczyk Bernadetta Barbara |
5 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
1 |
2 |
17 |
Krysik Zdzisław Andrzej |
0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
7 |
Michalik Jan |
3 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
0 |
0 |
9 |
Banasiak Aleksandra |
3 |
2 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
Cieśliński Marek Jan |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
Nowak Robert Tomasz |
6 |
3 |
10 |
4 |
1 |
7 |
0 |
0 |
31 |
Nr obwodu |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Razem |
Obwody |
Poczesna |
Nierada |
Słowik |
Huta Stara B |
Brzeziny Nowe |
Wrzosowa |
Bargły |
Nowa Wieś |
Liczba oddanych głosów Lista nr 15 - Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej |
4 |
7 |
4 |
7 |
9 |
11 |
11 |
2 |
55 |
Grzesik Andrzej Marek |
3 |
2 |
2 |
3 |
4 |
4 |
4 |
0 |
22 |
Ptak Adam Janusz |
0 |
1 |
1 |
3 |
1 |
2 |
1 |
0 |
9 |
Kumor Jarosław Stanisław |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
3 |
Rembiszewski Krzysztof Franciszek |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
Trybus Halina Agnieszka |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
Leszczyk Krzysztof Zygmunt |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
1 |
0 |
0 |
4 |
Kołek Grzegorz Marcin |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
0 |
6 |
Wieczorek Lech Andrzej |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
3 |
Kolan Ryszard Lucjan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
Purgal Stanisław Józef |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
Skop Paweł Wojciech |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
Hutny Paweł Adam |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Pośpiech Izabela Ewa |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Grzegorczyk Cezary Pankracy |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
Nr obwodu |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Razem |
Obwody |
Poczesna |
Nierada |
Słowik |
Huta Stara B |
Brzeziny Nowe |
Wrzosowa |
Bargły |
Nowa Wieś |
Liczba oddanych głosów Lista nr 20 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP |
222 |
45 |
95 |
201 |
53 |
167 |
25 |
47 |
855 |
Matyjaszczyk Krzysztof Adam |
98 |
15 |
24 |
80 |
25 |
63 |
8 |
14 |
327 |
Kasprzyk Jacek Franciszek |
36 |
10 |
23 |
54 |
4 |
23 |
2 |
10 |
162 |
Polak Danuta |
24 |
5 |
8 |
16 |
7 |
15 |
5 |
4 |
84 |
Tyl Tomasz |
2 |
0 |
1 |
2 |
2 |
4 |
1 |
1 |
13 |
Kolasa Grażyna Maria |
3 |
2 |
1 |
2 |
0 |
3 |
0 |
2 |
13 |
Orłowski Rafał Piotr |
2 |
4 |
0 |
2 |
0 |
5 |
1 |
3 |
17 |
Hałaczkiewicz Tadeusz Stanisław |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
Grabałowski Wojciech Józef |
7 |
2 |
1 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
12 |
Gabarska Anna Agnieszka |
9 |
2 |
2 |
3 |
6 |
12 |
5 |
5 |
44 |
Kromołowski Henryk Antoni |
4 |
1 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
9 |
Konieczny Wojciech |
6 |
2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
0 |
5 |
19 |
Kaczmarek Dariusz Stefan |
3 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
0 |
7 |
Rosiński Ryszard |
15 |
2 |
27 |
24 |
7 |
30 |
2 |
1 |
108 |
Marzec Danuta Krystyna |
13 |
0 |
4 |
11 |
1 |
7 |
1 |
2 |
39 |