Skład Rady Gminy kadencja 2014-2018
|
|
Wykaz Radnych gminy Poczesna kadencji 2014-2018
Numer
okręgu
|
Granice okręgu
|
Imię i nazwisko radnych
|
1
Kolonia Poczesna
|
Kolonia Poczesna
|
Teresa Chałupka
|
2
Nowa Wieś
|
Nowa Wieś
|
Lidia Kaźmierczak
|
3
Poczesna
|
Poczesna
|
Barbara Wąsińska
|
4
Zawodzie
|
Zawodzie, Kolonia Borek, Dębowiec
|
Eulalia Błaszak
|
5
Nierada
|
Nierada, ul. Targowa od nr 65 do ostatniego numeru, ul. Gajowa, ul. Górska,
ul. Pusta, ul. Olchowa
|
Grzegorz Sikora
|
6
Nierada
|
Mazury, Młynek, Michałów, Nierada,
ul. Leszczynowa, ul. Jana Pawła II,
ul. Targowa od nr 1 do nr 64
|
Wojciech Opiłka
|
7
Słowik
|
Korwinów
|
Piotr Brzozowski
|
8
Słowik
|
Słowik
|
Iwona Choła
|
9
Huta Stara A
|
Huta Stara A, Huta Stara B, ul. Główna oprócz nr 26, ul. Jaśminowa, ul. Kasztanowa, ul. Okrężna,
ul. Południowa, ul. Rolnicza
|
Tadeusz Bajdor
|
10
Huta Stara B
|
Huta Stara B, ul. Mickiewicza nr5, nr6, nr7, nr8, nr9, nr11, ul. Północna nr4, nr6, ul. Klubowa nr2, nr4, ul. Zachodnia nr2, nr3
|
Bożena Dobosz
|
11
Huta Stara B
|
Huta Stara B, ul. Boczna, ul. Czysta, ul. Główna 26, ul. Jasna,
ul. Klubowa nr 1, nr 3, ul. Mała, ul. Mickiewicza nr 1, nr 2, nr 3, nr 4,
ul. Północna nr 2, ul. Zachodnia nr 1 nr 5
|
Waldemar Kucia
|
12
Brzeziny Nowe
|
Brzeziny Kolonia, Brzeziny Nowe, Sobuczyna
|
Ewa Synoradzka
|
13
Wrzosowa
|
Wrzosowa, ul. Katowicka - numery nieparzyste,
ul. Hutnicza, ul. Fabryczna, ul. Piaskowa,
ul. Cementowa, ul. Parkowa, ul. Ogrodowa,
ul. Jaworowa, ul. Okólna, ul. Młyńska, ul. Leśna,
ul. Miła, ul. Górna, ul. Zaniwie, ul. Zielona,
ul. Życzliwa, ul. Szkolna
|
Rafał Dobosz
|
14
Wrzosowa
|
Wrzosowa, ul. Katowicka – numery parzyste,
ul. Polna, ul. Sabinowska, ul. Długa, ul. Strażacka,
ul. Wesoła, ul. Brzezińska, ul. Pogodna
|
Marian Kołodziej
|
15
Bargły
|
Bargły
|
Przemysław Zawadzki
|
|
|
Podmiot udostępniający informację: |
Urząd Gminy POCZESNA |
Za treść odpowiada: |
Magdalena Caban |
Osoba, która wprowadziła dane: |
mgr inż. Adam Szołtys |
Data wytworzenia informacji: |
2014-12-09 |
Data udostępnienia informacji w BIP: |
2014-12-09 |
Data ostatniej aktualizacji: |
2014-12-12 11:28 |
|
|
|
Skład Rady Gminy kadencja 2010-2014
|
|
Lp.
|
Imię i nazwisko
|
Funkcja radnego
|
|
w miejscowości
|
|
1.
|
Tadeusz Bajdor
|
Huta Stara A,
|
|
Huta Stara B
|
|
2.
|
Eulalia Błaszak
|
Zawodzie, Kolonia Borek, Dębowiec
|
|
|
3.
|
Iwona Choła
|
Słowik, Korwinów
|
|
|
4.
|
Lidia Kaźmierczak
|
Nowa Wieś
|
|
(przewodnicząca)
|
|
5.
|
Jolanta Knysak
|
Huta Stara B - Osiedle
|
|
|
6.
|
Marian Kołodziej
|
Wrzosowa
|
|
|
7.
|
Edward Krzyczmonik
|
Poczesna
|
|
|
8.
|
Waldemar Kucia
|
Huta Stara B - Osiedle
|
|
|
9.
|
Stanisław Minkina
|
Bargły
|
|
(wiceprzewodniczący)
|
|
10.
|
Adam Morzyk
|
Słowik, Korwinów
|
|
|
11.
|
Teresa Parkitna
|
Nierada, Michałów, Mazury, Młynek
|
|
|
12.
|
Elżbieta Rakowska
|
Wrzosowa
|
|
|
13.
|
Grzegorz Sikora
|
Nierada, Michałów, Mazury, Młynek
|
|
|
14.
|
Ewa Synoradzka
|
Brzeziny Kolonia, Brzeziny Nowe, Sobuczyna
|
|
|
15.
|
Krystyna Wichniarek
|
Kolonia Poczesna
|
|
|
|
|
Podmiot udostępniający informację: |
Urząd Gminy POCZESNA |
Za treść odpowiada: |
mgr inż. Adam Szołtys |
Osoba, która wprowadziła dane: |
mgr inż. Adam Szołtys |
Data wytworzenia informacji: |
2010-12-07 |
Data udostępnienia informacji w BIP: |
2010-12-07 |
Data ostatniej aktualizacji: |
2010-12-07 12:03 |
|
|
|
Skład Rady Gminy kadencja 2006-2010
|
|
|
1. KAŹMIERCZAK Lidia - przewodnicząca 2. MINKINA Stanisław - wiceprzewodniczący 3. BAJDOR Tadeusz 4. CHOŁA Iwona
5. DOBOSZ Mirosław 6. GRAD Bożena
7. KRAKOWIAN Bogdan 8. KUCIA Waldemar 9. MORZYK Adam 10. PARKITNA Teresa 11. PIETRAS Stanisław
12. PYZIAK Zdzisław 13. RAKOWSKA Elżbieta 14. SZUMERA Andrzej
15. ZIĘBACZ Stanisław
|
Podmiot udostępniający informację: |
Rada Gminy Poczesna |
Za treść odpowiada: |
Przewodniczący Rady Gminy |
Osoba, która wprowadziła dane: |
Robert Szymczyk |
Data wytworzenia informacji: |
2003-09-11 |
Data udostępnienia informacji w BIP: |
2003-09-11 |
Data ostatniej aktualizacji: |
2007-01-22 10:28 |
|
|
|
|
|