Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności. AKCEPTUJĘ
Zdjęcia z Gminy Poczesna Herb Gminy Poczesna
Logo BIP Gminy Poczesna

 

Skład osobowy

dane sortowane i podzielone według daty dodania
Kadencja 2018-2023 (dod. 2018-12-04)
1.Bajdor Tadeusz- Przewodniczący Komisji 
2.Dobosz Bożena
3.Kołodziej Mateusz
4.Kucia Waldemar
5.Synakiewicz Halina
Rejestr zmian
Wytworzył informację:Urząd Gminy Poczesna
Za treść odpowiada:Urząd Gminy Poczesna
Data wytworzenia informacji:2018-12-04 08:57:53
 
Wprowadził do BIP:mgr inż. Adam Szołtys
Data udostępnienia w BIP:2018-12-04 09:00:12
Kadencja 2014-2018 (ost. zm. 2015-07-05)
Komisja Rewizyjna
  1. Bajdor Tadeusz - Przewodniczący Komisji
  2. Kucia Waldemar
  3. Sikora Grzegorz
  4. Synoradzka Ewa
  5. Wąsińska Barbara
Rejestr zmian
Wytworzył informację:Urząd Gminy Poczesna
Za treść odpowiada:Magdalena Caban
Data wytworzenia informacji:2014-12-10 11:49:00
 
Wprowadził do BIP:mgr inż. Adam Szołtys
Data udostępnienia w BIP:2014-12-10 11:49:00
 
Ostatnio modyfikowałmgr inż. Adam Szołtys
Data ostatniej modyfikacji2015-07-05 18:51:13
historia modyfikacjiukryj modyfikacje
Kadencja 2010-2014 (dod. 2010-12-07)
  1. Bajdor Tadeusz
  2. Kucia Waldemar
  3. Morzyk Adam – przewodniczący
  4. Parkitna Teresa
  5. Sikora Grzegorz
Rejestr zmian
Wytworzył informację:Urząd Gminy Poczesna
Za treść odpowiada:mgr inż. Adam Szołtys
Data wytworzenia informacji:2010-12-07 11:40:00
 
Wprowadził do BIP:mgr inż. Adam Szołtys
Data udostępnienia w BIP:2010-12-07 11:40:00
Kadencja 2006-2010 (dod. 2006-12-11)
Przewodniczący:
  1. Stanisław Pietras
  2. Adam Morzyk - przewodniczący
  3. Tadeusz Bajdor
  4. Waldemar Kucia
  5. Teresa Parkitna
  6. Mirosław Dobosz
Rejestr zmian
Wytworzył informację:Urząd Gminy Poczesna
Za treść odpowiada:mgr inż. Adam Szołtys
Data wytworzenia informacji:2006-12-11
 
Wprowadził do BIP:mgr inż. Adam Szołtys
Data udostępnienia w BIP:2006-12-11